gtag('config', 'AW-798815431');
top of page

Підготовка заяви до Європейського суду з прав людини

За правилами Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), на етапі підготовки та подачі заяви не вимагається участь у справі юриста.  Заява також може бути складена державною, тобто українською, мовою. З огляду на це більшість заявників складають свої документи самостійно, тим самим втрачаючи шанси на успішний розгляд справи.

У 2017 році Європейський суд з прав людини прийняв 4387 заяв проти України, з яких 2975 (68 %) були визнані неприйнятними (inadmissible).  У цю статистику навіть не ввійшли ті заяви, які були невірно оформлені або не супроводжувалися необхідними документами.  Такі заяви не розглядаються по суті, навіть якщо права заявника дійсно були порушені.

 

Подання недбало підготованої заяви особою, яка не має необхідної юридичної підготовки, позбавляє заявника можливості отримати переваги розгляду його справи міжнародним судом. Окрім того, необхідність реагування на таку кількість заяв перевантажує Європейський суд з прав людини, сповільнюючи розгляд справ, які визнані прийнятними.

Якісно підготована заява значною мірою визначає подальший хід розгляду справи у ЄСПЛ, оскільки заявнику не надається можливості переписати текст заяви, вже з допомогою адвоката, у ході справи.

Пропонуємо послугу з якісної підготовки заяви до Європейського суду з прав людини, яка надається у два етапи:

 

Етап 1. Попередня оцінка перспективності розгляду справи у ЄСПЛ з наданням письмового вмотивованого звіту, що допоможе зекономити Ваш час, або навпаки, розкрити можливості та оцінити перспективи розгляду Вашої справи у ЄСПЛ.

У випадку, якщо справа має перспективи розгляду у ЄСПЛ, але потребує попереднього виконання заявником додаткових дій на території України, буде покроково описано, що саме потрібно зробити, перші ніж подавати заяву до ЄСПЛ. Вартість послуги є фіксованою і складає 800 грн.

 

Етап 2. Підготовка тексту заяви з урахуванням всіх правил прийнятності, встановлених ЄСПЛ, коректно визначеними вимогами та  правильно побудованою юридичною аргументацією. Вартість послуги  є фіксованою і складає 5000 грн.

Для отримання послуги ( етап 1) достатньо заповнити подану нижче форму, після чого на вказану електронну адресу надійде рахунок. Термін надання послуги після її оплати складає 7 робочих днів.  Звіт за результатами надання послуги надходить протягом вказаного строку на вказану електронну адресу.​

У разі позитивної оцінки перспективності справи можна буде перейти до другого етапу - складання заяви. Інформація щодо нього буде надіслана разом зі звітом щодо оцінки перспективності розгляду справи у ЄСПЛ.

Замовити попередню оцінку перспективності розгляду справи у Європейському суді з прав людини 

bottom of page