gtag('config', 'AW-798815431');
top of page

ОПЛАТА

Наразі доступною є тільки оффлайн оплата одним з двома способів:

1) на картку, номер якої надається Вам при оформленні замовлення;

2) на банківські реквізити з подальшим надсиланням оригіналу рахунку та акта приймання-передачі цифрових товарів на поштову адресу. Для отримання рахунку необхідно оформити та розмістити замовлення, після чого написати листа із зазначенням назви компанії та поштової адреси на електронну адресу invoice.ukrlegist@gmail.com

ПІДТВЕРДЖЕННЯ ОПЛАТИ

 Якщо оплата здійснювалася з Вашого персонального рахунку, зазвичай ідентифікувати оплату з замовленням можна за реквізитами у платежу, що містять Ваше прізвище.

Якщо Ви здійснили оплату з чужого рахунку або через термінал, про факт оплати просимо повідомити на електронну адресу ukrlegistservices@gmail.com із зазначенням номеру замовлення.

Якщо оплату здійснено у позаопераційний час, можливі затримки із надходженням коштів. Для прискорення отримання замовлення приєднайте до електронного листа фотографію квитанції чи скріншот, що буде слугувати підтвердженням здійснення оплати.

 

ДОСТАВКА НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ

 

Після здійснення підтвердження оплати Ви отримуєте на вказану при оформленні замовлення електронну скриньку посилання для скачування zip-архіву з замовленими файлами.

У робочий час посилання надсилається протягом кількох хвилин. У неробочий час можливі затримки. Для прискорення відправлення Вам посилань без вагань телефонуйте за вказаними на сайті телефонними номерами.

bottom of page