gtag('config', 'AW-798815431');
top of page

Зразки заповнення заяв у сфері державної реєстрації

НАГОРУ

МОЖЛИВО, У НАС Є ПОТРІБНИЙ ВАМ ШАБЛОН

ПОТРІБЕН ІНШИЙ ШАБЛОН?

Отправлено. Спасибо!

ОБРАТИ ШАБЛОН (ЗРАЗОК) СХЕМАТИЧНОГО ЗОБРАЖЕННЯ СТРУКТУРИ ВЛАСНОСТІ

 

Міністерство юстиції України 19 травня 2020 року оновило заяви у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань своїм Наказом №1716/5.

Вказаний наказ набрав чинності 01 червня 2020 року.

Форми заяв у сфері державної реєстрації з останніми змінами варто завантажувати безпосередньо з першоджерела, Наказу Міністерства юстиції України від 19.05.2020 року № 1716/5 "Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" та не користуватися формами заяв, розміщеними на інших сайтах недержавних та державних організацій, оскільки вони можуть бути застарілими.

Відповідно до п. 3 Розділу ІІ Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особиза бажанням заявника державний реєстратор, уповноважена особа суб’єкта державної реєстрації за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру формують та роздруковують заяву про державну реєстрацію, на якій заявник проставляє власний підпис за умови відсутності зауважень до відомостей, зазначених у ній.

Отже, заявник може повідомити державного реєстратора, уповноважену особу суб'єкта державної реєстрації про своє бажання, щоб державний реєстратор самостійно сформував заяву у сфері державної реєстрації. У такому випадку перед підписанням заповненої державним реєстратором заяви необхідно уважно перевіряти відомості, зазначені у ній, оскільки можливі помилки, за які відповідальність буде нести заявник.

 

Для уникнення помилок та пришвидшення процедури краще самостійно заповнювати заяву. 

Міністерство юстиції України запропонувало зразки заповнення форм у сфері державної реєстрації за найбільш популярними реєстраційними діями.

Тут пропонуємо зразки заповнення заяв у сфері державної реєстрації у деяких найбільш поширених випадках (відсутні на сайті Міністерства юстиції України):

У випадку подання структури власності існуючої юридичної особи:

ВАМ МОЖУТЬ БУТИ ЦІКАВІ ТАКІ ІНФОРМАЦІЙНІ СТАТТІ:

нотаріальне посвідчення статуту

Нотаріальне засвідчення справжності підписів на статуті

Державна реєстрація юридичної особи або об'єднання без статусу юридичної особи, внесення змін до установчих документів завжди потребує перевірки актуального стану ...

11.09.2018

прведення статуту у відповідність 2018

Приведення статуту ТОВ у відповідність до Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю"

З моменту прийняття та оприлюднення Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю" стала...

24.09.2018

приватне підприємсто чи тов

Приватне підприємство чи ТОВ?

Не секрет, що товариство з обмеженою відповідальністю є найбільш поширеною організаційно-правовою формою юридичної особи в Україні, і на те є свої причини. Приватне ...

13.10.2018

bottom of page