gtag('config', 'AW-798815431');
 

Перша чи нова редакція статуту?

Внесення змін до установчого документа юридичної особи оформляється шляхом викладення його у новій редакції

(п. 11 ч. 1 ст. 15 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань".