gtag('config', 'AW-798815431');
top of page

48 статутів, складених відповідно до

ЗУ "Про ТОВ та ТДВ"

А також є двомовні статути ТОВ  (українською та англійською), також  складені

відповідно до

ЗУ "Про ТОВ та ТДВ"

(вартість 1140 грн)

БЕЗКОШТОВНІ ЗРАЗКИ ЗАПОВНЕННЯ  ЗАЯВ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

ПОТРІБЕН ІНШИЙ ШАБЛОН?

Сообщение отправлено, спасибо!

07.07.2018

10 причин обрати шаблон статуту Ukrlegist

  1. Закон «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»  тільки-но вступив в дію, а тому актуальних і якісних шаблонів статуту у вільному доступі немає.

  2. Протягом року потрібно привести свої установчі документи у відповідність до вимог нового закону.

  3. Якщо Ви візьметесь складати статут самостійно, то витратите купу часу, вартість якого значно вища за вартість шаблону. 

  4. Індивідуальна розробка статуту юристом обійдеться значно дорожче, ніж наш готовий шаблон. Вартість інших пропозицій в мережі значно вища, а якість нижча. Хочете порівняти?

  5. У новому законі про ТОВ та ТДВ  є положення, які можна і потрібно уточнити чи скорегувати у статуті. До прикладу, строки у ст. 20 щодо переважного права учасника товариства. При самостійному опрацюванні закону такі моменти можна пропустити.

  6. Відтепер справжність підписів учасників на статуті ТОВ чи ТДВ має бути засвідчена нотаріально як при створенні товариства, так і при затвердженні нової редакції статуту, якщо вона буде подаватися державному реєстратору.  Нотаріус не повинен перевіряти зміст документа, а у разі некоректного складення статуту та відмови у державній реєстрації змарнованим буде не тільки час, а й кошти, витрачені на послуги нотаріуса.

  7. Всі наші шаблони взаємоузгоджені – купуючи шаблон статуту, Ви можете сміливо купувати і шаблон корпоративного договору, оскільки вони пасують один до одного як наречені.

  8. Разом з шаблоном статуту абсолютно безкоштовно Ви отримуєте розгорнутий коментар по його заповненню, з яким точно не розгубитесь і будете напевне знати, що і як писати.

  9. Якщо Вам не сподобається шаблон статуту, протягом 14 днів з моменту покупки ми повернемо кошти.

  10.  Ми розробили 72 (72!!!) види шаблонів статутів ТОВ і ТДВ, щоб звести Вашу роботу до мінімуму.​​​

Для того, щоб Вам було легше зробити правильний вибір, пропонуємо невеличкий провідник. Просто дайте відповідь на декілька запитань:

ОБЕРІТЬ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВУ ФОРМУ

bottom of page