gtag('config', 'AW-798815431');
top of page

Громадська організація
має статус юридичної особи*?

* Відповідно до ч. 5 ст. 1 ЗУ "Про громадські об'єднання", громадське об'єднання може здійснювати свою діяльність зі статусом юридичної особи або без такого статусу. Детальніше про це можна прочитати у статті Чим відрізняється громадське об'єднання зі статусом юридичної особи від громадського об'єднання без такого статусу?

bottom of page