gtag('config', 'AW-798815431'); Статут громадської організації англійською мовою
  • YouTube - черный круг
  • Instagram - черный круг
  • Facebook - черный круг

Цей веб-сайт та весь його контент, включаючи статті, публікації, шаблони документів є об'єктами авторського права. Купівля шаблону (шаблонів) надає право на особисте використання покупцем.

Несанкціоноване використання, відтворення чи поширення суворо заборонено. Всі права захищено.

© 2018-2019 UkrLegist

Статут громадської організації англійською мовою

 

 

Громадський сектор, як відомо, характеризується неприбутковістю. Громадська організація зазавичай не може здійснювати свою діяльність лише за рахунок членських внесків і для досягнення своїх цілей залучає грантові кошти. Такі кошти можуть надходити від іноземних донорів, які, в свою чергу, бажають ознайомитися з установчими документами громадської організації. А якою мовою викладено статут?

Чи може статут громадської організації бути викладений англійською мовою?

 

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 15 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", документи, що подаються для державної реєстрації (у тому числі і статут громадської організації), мають бути викладені державною мовою та додатково, за бажанням заявника, - іншою мовою. 

Отже, статут громадської організації не може бути викладений лише англійською мовою,​ але може бути викладений двома мовами - українською та англійською.

Що потрібно врахувати при складенні статуту ГО двома мовами (українською та англійською)?

При складенні двомовного статуту ГО необхідно врахувати всі вимоги, які висуваються до статутів громадських організації. Детальніше про деякі з них можна почитати у статті Статут громадської організації: 7 неочевидних особливостей

Державний реєстратор не завжди володіє англійською мовою на рівні, необхідному для перевірки англомовної версії статуту, тому він може пропустити і неякісний переклад. Однак навряд чи недбало виконаний переклад залишиться непоміченим іноземними донорами. Саме тому варто подбати, щоб англомовну версію статуту вичитав юрист зі знанням англійської мови.

Готові двомовні шаблони (зразки) статутів громадських організації

На нашому сайті Ви можете придбати готовий двомовний (українською та англійською) шаблон (зразок) статуту з якісним перекладом. Двомовний статут викладено у дві колонки - у колонці зліва розміщено текст українською мовою, а у колонці справа - англійською. Купуючи статут UkrLegist, Ви можете бути впевнені у його якості і розраховувати на 14-денну гарантію.

МОЖЛИВО, У НАС Є ПОТРІБНИЙ ВАМ ШАБЛОН

Оберіть готовий статут громадської організації

БЕЗКОШТОВНІ ЗРАЗКИ ЗАПОВНЕННЯ  ЗАЯВ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

ПОТРІБЕН ІНШИЙ ШАБЛОН?

13.01.2020

ВАМ МОЖУТЬ БУТИ ЦІКАВІ ТАКІ ІНФОРМАЦІЙНІ СТАТТІ:

Networking Event

25.11.2019

Створення громадської організації у 2020 році: особливості, порядок, зразки (шаблони) документів

Створення громадської організації (надалі може іменуватися як ГО) наразі не потребує ні особливих зусиль, ні значних коштів. Можна виокремити наступні особливості...