gtag('config', 'AW-798815431');
top of page

Статут громадської організації (ГО): зразок 2023 року

 

Зразок статуту товариства з обмеженою відповідальністю може знадобитися як при заснуванні нової громадської організації, так і при внесенні змін до статуту існуючої, реорганізації громадської організації. При цьому складення нового статуту громадської організації завжди потребує уваги та часу,  адже законодавство стрімко змінюється.

Не витрачайте свій час - скористайтеся готовим рішенням!

 

На цьому ресурсі наразі доступні  18 видів шаблонів статуту ГО, а також інші документи, необхідні для створення громадьких організацій - протоколи установчих зборів, відомості про керівні органи тощо. Вони складені таким чином, щоб позбавити Вас від проблем зі складенням статуту громадської організації та державною реєстрацією. Вони проходять державну реєстрацію по всій Україні з першого разу. 

Ви теж пройдете державну реєстрацію з першого разу. Ми настільки впевнені в якості шаблонів, що гарантуємо повернення Вам коштів у випадку, якщо Вам не сподобається отриманий шаблон статуту ГО.

Ми соціально відповідальні та працюємо лише легально. Ви можете бути впевнені, що зі сплачених Вами коштів сплачені всі належні податки до бюджету, а виробник (тобто ми) несе повну відповідальність за якість свого продукту - електронних шаблонів юридичних документів, у тому числі статуту ГО.

Пропоновані на цьому ресурсі шаблони статутів ГО різняться за наступними критеріями:

- перша редакція чи нова редакція;

- зі статусом юридичної особи чи без такого статусу;

- структура керівних органів;

- єдине чи двоступеневе членство (участь);​

- для громадських організацій без статусу юридичної особи - наявність чи відсутність керівних органів, наявність чи відсутність статуту.

 

Після надання відповідей на декілька запитань Ви побачите детальний опис шаблону, який найкраще підходить для Вашої ситуації. Після отримання шаблону Вам не потрібно буде вичитувати текст, перевіряти його - лише внести власні дані. Поля для внесення/редагування даних позначені квадратними дужками. 

БЕЗКОШТОВНІ ЗРАЗКИ ЗАПОВНЕННЯ  ЗАЯВ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

ПОТРІБЕН ІНШИЙ ШАБЛОН?

Сообщение отправлено, спасибо!

поки що Ви ні за що не платите

ВАМ МОЖУТЬ БУТИ ЦІКАВІ ТАКІ ІНФОРМАЦІЙНІ СТАТТІ:

ГО без статусу юридичної особи

Чим відрізняється громадське об'єднання зі статусом юридичної особи від громадського об'єднання без такого статусу?

На етапі створення громадського об'єднання його засновникам необхідно визначитися, чи потрібен громадському об'єднанню статус юридичної особи. Яка різниця між громадським об'єднанням...

14.11.2018

органи упраління ГО

Керівні органи громадської організації, громадської спілки: система координат

Законом України "Про громадські об'єднання" питання керівних органів не розкрите. Які можливості існують для визначення структури керівних органів ...

14.11.2018

членство у ГО

Членство у громадській організації: встановіть правила гри

З моменту державної реєстрації створення громадського об'єднання його засновники втрачають свій особливий статус і, якщо це передбачено статутом, стають звичайними членами (учасниками) громадського об'єднання. Їх статус буде ідентичним ...

12.11.2018

bottom of page