gtag('config', 'AW-798815431');
top of page

У нас є 72 статути, складені відповідно до

ЗУ "Про ТОВ та ТДВ"

у 2018 році

ПОТРІБЕН ІНШИЙ ШАБЛОН?

Сообщение отправлено, спасибо!

08.09.2018

Зразок статуту ТОВ 2018 року: навіщо купляти?

статут ТОВ ЗРАЗОК

Створення та реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю або внесення змін до його установчих документів після 17.06.2018 року потребують складення статуту нового зразка, який би відповідав вимогам Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю".

Варто зазначити, що модельний статут ТОВ, затверджений Постановою КМУ від 16.11.2011 року № 1182, таким вимогам не відповідає.​

Купуючи шаблон статуту UkrLegist, Ви можете бути впевнені у його якості та повній відповідності чинному законодавству, адже всі наші клієнти успішно пройшли державну реєстрацію. Більш того, шаблони постійно оновлюються та покращуються відповідно до отримуваних відгуків.

Чи можна отримати якісний зразок статуту безкоштовно? Звісно ні, адже розробка статуту юристом "з нуля" (а нове законодавство потребує саме такого підходу) займає щонайменше кілька робочих днів. 

Отримати шаблон статуту UkrLegist можна протягом кількох хвилин. Якщо Вам не сподобається шаблон, ми готові повернути кошти протягом 14 днів з дати отримання замовлення клієнтом.

ОБЕРІТЬ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВУ ФОРМУ

ВАМ МОЖУТЬ БУТИ ЦІКАВІ ТАКІ ІНФОРМАЦІЙНІ СТАТТІ:

Уступити частку у статутному капіталі

Вхід, вихід, перехід, уступка? Можливі операції з часткою у статутному капіталі

З набуттям чинності Законом України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю" регулювання ТОВ та ТДВ змінилося. Зміни стосуються не лише необхідності ...

bottom of page