gtag('config', 'AW-798815431'); Статут ТОВ англійською мовою
  • YouTube - черный круг
  • Instagram - черный круг
  • Facebook - черный круг

Цей веб-сайт та весь його контент, включаючи статті, публікації, шаблони документів є об'єктами авторського права. Купівля шаблону (шаблонів) надає право на особисте використання покупцем.

Несанкціоноване використання, відтворення чи поширення суворо заборонено. Всі права захищено.

© 2018-2019 UkrLegist

Статут ТОВ англійською мовою: може бути

 

Чи можуть установчі документи бути викладені англійською мовою?

 

Установчі документи товариства з обмеженою відповідальностю, як і будь-якої іншої юридичної особи, можуть бути викладені англійською мовою, однак у випадках, коли документи подаються для державної реєстрації, вони повинні бути викладені українською мовою, а іноземною мовою - додатково за бажанням заявника (п. 1 ч. 1 ст. 15 Закону України "). Це положення не стосується заяви про державну реєстрацію, яка завжди має заповнюватися лише українською мовою.

Таким чином, цілком можливо викласти статут двома мовами, одною з яких завжди має бути українська, 

Яким вимогам має відповідати статут, викладений українською та англійською мовами?

Статут ТОВ завжди має відповідати чинному на момент його затвердження законодавству. Станом на 11.10.2018 року таким законодавством є Закон України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", Цивільний та Господарський кодекси України. Певні вимоги щодо оформлення статуту викладені і в Законі України "Про державну рестрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань".

Як перекласти статут ТОВ на англійську мову?

Переклад статуту на англійську мову можна доручити перекладачу, який знається на юридичній термінології, або навпаки, юристу з гарною англійською. Не варто покладатися на автоматичні перекладачі, які продукують переклад зі знаними недоліками.

Можна обрати готовий зразок двомовного статуту UkrLegist

Готовий зразок статуту ТОВанглійською та українською мовами можна обрати, скориставшись провідником. Всі статути складені гарною юридичною мовою і відповідають вимогам чинного законодавство. Якщо змінюється законодавство, поновлюються і пропоновані шаблони. На всі пропоновані шаблони протягом 14 днів з дати покупки діє гарантія: якщо Вам не сподобається шаблон (зразок) статуту, можна буде усунути недоліки чи повернути кошти.

МОЖЛИВО, У НАС Є ПОТРІБНИЙ ВАМ ШАБЛОН

БЕЗКОШТОВНІ ЗРАЗКИ ЗАПОВНЕННЯ  ЗАЯВ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

ПОТРІБЕН ІНШИЙ ШАБЛОН?

11.10.2018

ВАМ МОЖУТЬ БУТИ ЦІКАВІ ТАКІ ІНФОРМАЦІЙНІ СТАТТІ:

Створення ТОВ

15.09.2018

Створення ТОВ у 2018 році за новим законом: без помилок та зайвих витрат

Товариство з обмеженою відповідальністю не випадково є найбільш поширеною організаційно -правовою​ ...

статут ТОВ, статут ТОВ 2018

07.07.2018

10 причин обрати шаблон статуту UkrLegist

  1. Закон «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»  тільки-но вступив в дію, а тому актуальних і якісних шаблонів статуту у вільному доступі немає.

  2. Протягом року потрібно привести...